Euro 2024 yayınında Ersun Yanal'a çifte standart

Habertürk TV’nin Euro 2024 maç yayınına katılan Ersun Yanal, "Eski A Milli Takım Teknik Direktörü" olarak tanıtıldı, ancak Amedspor’daki görevinden hiç bahsedilmemesi izleyiciler tarafından tepkiyle karşılandı.

GÜNCEL 8.07.2024 08:30:00 0
Euro 2024 yayınında Ersun Yanal

EMEK HABER- Dün akşam Habertürk TV’de yayınlanan Euro 2024 maç yayını sırasında dikkat çeken bir detay izleyicilerin gözünden kaçmadı. Programa konuk olarak bağlanan futbol dünyasının önemli isimlerinden Ersun Yanal için "Eski A Milli Takım Teknik Direktörü" ifadesi kullanılırken, halihazırda çalıştığı takım olan Amedspor Teknik Direktörlüğü görevinden hiç bahsedilmedi.

Bu durum, programda kendisinden önce yer alan Arda Turan ve Burak Yılmaz gibi diğer teknik direktörlerin çalıştıkları takımların belirtilmesiyle bariz bir çelişki oluşturdu. Arda Turan'ın Eyüpspor, Burak Yılmaz'ın ise Beşiktaş teknik direktörü olarak tanıtılması, Ersun Yanal’a yapılan eksikliği bariz bir şekilde ortaya çıkardı.

Ersun Yanal'ın Amedspor'daki görevinden bahsedilmemesi, izleyiciler tarafından tepkiyle karşılanırken, Habertürk TV’nin bu konuyla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

Haber: Ercan Çağlayan 

 

 


Haber Editörü

admin

xx@xx.com

Emniyet Müdür Yardımcısı ölü bulundu

Diyarbakır'da ücretsiz BESYO eğitimi

Hayalet eve ek emlak vergisi geliyor

Vali Zorluoğlu'ndan Diyarbakır basınına tam destek sözü

Başkan olursam ilk Amedspor maçına gideceğim demişti, başkan oldu

Diyarbakır'da 1 milyon kök kenevir bitkisi ele geçirildi

İHD: Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da insan hakları ihlalleri artıyor

Eski Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu tutuklandı

Diyarbakır'da engelli çocuklar üzerinden yapılan vurgun meclis gündeminde

Eski Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu hakkında yakalama kararı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.